|
Results |
SMBB -100 kg (4) |
SMBB -55 kg (7) |
SMBB -60 kg (12) |
SMBB -66 kg (21) |
SMBB -73 kg (22) |
SMBB -81 kg (12) |
SMBB -90 kg (3) |
SMBB +100 kg (4) |
SMYB -100 kg (4) |
SMYB -55 kg (4) |
SMYB -66 kg (4) |
SMYB -81 kg (9) |
SMYB -90 kg (8) |
SMYB +100 kg (1) |
SW -48 kg (7) |
SW -52 kg (6) |
SW -57 kg (12) |
SW -63 kg (11) |
SW -70 kg (8) |
SW -78 kg (4) |
SW +78 kg (2) |
U16F -36 kg (3) |
1. | GOSSELIN Olivia | Kodokwai |
2. | IWAASA Brynn | Lethbridge |
U16F -44 kg (6) |
1. | BEATON Evelyn | Lethbridge |
2. | FRIESEN Natalie | Kodokwai |
3. | CALDWELL Rylie | Lethbridge |
3. | RAINBOW Marnie | Invermere |
U16F -48 kg (8) |
1. | KO Hailey | Judo BC |
2. | PENETRANTE Cienna | St. Albert |
3. | IRWIN Paige | Vibank |
3. | LOLIEVA Rakiia | Burnaby |
U16F -52 kg (7) |
1. | GRISALES Angie | Hoku Sei Kan |
2. | KARAS Kondelia | Kodokwai |
3. | INDENBOSCH Kayla | Lethbridge |
3. | MARSTON Marlin | Nanaimo |
U16F -57 kg (16) |
1. | HATTENDORF Skyler | Project 2024 |
2. | SANZANA Makayla | Nanaimo |
3. | MORISHO Nyota | Judo BC |
3. | EKOSKY Sarah | Selkirk |
U16F -63 kg (7) |
1. | EDGSON Sydney | Judo BC |
2. | ROBERTS Teyana | Hiro's |
3. | GOASDOUE-WALLACE Greta | Hiro's |
3. | CALDER Mira | Judo BC |
U16F -70 kg (4) |
1. | NYSTROM Jenna | Judo NWT |
2. | JACOBS Yana | Campbell River |
3. | BURGESS Willow | Abbotsford |
U16F +70 kg (4) |
1. | ULRICH Samantha | Judo MN |
2. | KEAYS Jannessa | Kenshukan |
3. | WEBB Dakota | Judo BC |
U16M -38 kg (7) |
1. | DEMAERE Caleb | Lethbridge |
2. | TREMBLAY Tayven | St. Albert |
3. | HILLMAN Corbin | Judo BC |
3. | VYSOTSKI Victor | Kodokwai |
U16M -42 kg (12) |
1. | LAZENBY Aidan | Lethbridge |
2. | SHISHANI Arkan | Hayabusa |
3. | LITZENBERGER Euan | South Corman Park |
3. | HUANG(WONG) Thomas | Regina Y |
U16M -46 kg (5) |
1. | YOUNG Asher | Hart |
2. | POTTS Marcus | Judo BC |
3. | ALLEN Philip | Lethbridge |
U16M -50 kg (9) |
1. | GORODETSKY Anthony | Ishi Yama |
2. | ANAN Tymour | Hiro's |
3. | PATERSON Gabriel | Hart |
3. | CHRIST-BONNELL Kelden | Nakamura |
U16M -55 kg (10) |
1. | LEUNG Katsuo | Hiro's |
2. | SMITH Alex | Lethbridge |
3. | CRAEVOI Victor | St. Albert |
3. | RODRIGUES Matheo | Butokuden |
U16M -60 kg (12) |
1. | SCHENK Emil | Burnaby |
2. | DEMAERE Nathan | Lethbridge |
3. | SMITH Dean | Lethbridge |
3. | LEUNG Katsuji | Hiro's |
U16M -66 kg (7) |
1. | AKBASHEV Michael | Judo MN |
2. | WU Alexander | Tokugawa |
3. | AGUILAR Ghrandozz | Swift Current |
3. | MICU Andrew | Hiro's |
U16M -73 kg (3) |
1. | CROOK Shion | Hiro's |
2. | RICHARDSON Kai | Williams Lake |
U16M +73 kg (5) |
1. | MACUMBER Owen | Judo ON |
2. | ELLIOT Nolan | Judo NWT |
3. | BISHOP Pierce | St. Albert |
|